Координаційний центр підтримки військових Прикарпаття Save Ukraine NOW (SUN)

Зроби свій внесок у перемогу!

Про нас

Координаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття «SaveUkraineNow» створений Івано-Франківською міською радою, Територіальною обороною Збройних Сил України Івано-Франківської області, Івано-Франківським обласним територіальним Центром комплектування та соціальної підтримки, Громадською спілкою «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», благодійною організацією «Тепле місто», інноваційним центром Промприлад.Реновація, Івано-Франківським Драмтеатром ім. Івана Франка спільно з іншими партнерами для забезпечення комплексних потреб військових батальйонів Івано-Франківської області на передовій.

Як ми працюємо?

  • Отримуємо запити про потреби наших захисників напряму від військового керівництва прикарпатських батальйонів
  • Збираємо кошти від партнерів та індивідуальних благодійників
  • Знаходимо, закуповуємо та доставляємо якісне сертифіковане обладнання, технічне устаткування, амуніцію, медичні засоби, матеріали та транспорт на передову
  • Звітуємо про свою роботу

Приєднуйтесь до нас та підтримуйте наших захисників! Разом до перемоги!

Звіти

Наші партнери

Фандрейзинг

Залучаємо кошти для цільової підтримки наших захисників.

Старт
Лютий
$90 982,58
Березень
$90 982,58
$1 175 883,42
Квітень
$1 266 866
$310 598
Травень
$1 577 464
$118 266
Червень
$1 695 730
$87 146,91
Липень
$1 782 876,91
$45 337,54
Серпень
$1 832 104,27
$8 300
Вересень
$1 840 404,27
Зібрано

Новини

23/09/2022

Допомагаємо нашим захисникам! Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) передав у прикарпатським військовим: – ноутбук для плотера – медикаменти – автозапчастини. Дякуємо партнерам і благодійникам!

21/09/2022

Продовжуємо знайомити вас з нашими благодійниками – Кобрин Юрій з Івано-Франківська, але вже багато років живе в Нью-Йорку. Йому вдалося разом з друзями зібрати кошти та придбати три круті тепловізори та три монокуляри. Ми вже передали їх на передову, де найбільш необхідні такі прилади! Дякуємо за підтримку і віру в нашу спільну справу. Ви також можете долучитись донатами Координаційному центру #SaveUkraineNow (SUN).

20/09/2022

Велика партія обладнання для забезпечення цифрового зв’язку від Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN) вартістю понад 1,2 млн гривень відправилася в зону бойових дій! Всього ми закупили та передали нашим військовим 20 ручних радіостанцій Hytera з комплектуючими, 170 акумуляторів для ручних рацій, а також 25 пристроїв безперебійного живлення та 40 акумуляторів до них. Це дозволить забезпечувати зв’язок між підрозділами навіть в умовах постійних перебоїв з електропостачанням. Зокрема прикарпатські військові отримали: – 20 ручних радіостанцій Hytera з комплектуючими; – 25 пристроїв безперебійного живлення; – 40 акумуляторів різної ємності для пристроїв безперебійного живлення; – 100 акумуляторів до рацій Motorola; – 70 акумуляторів до рацій Hytera. Дякуємо нашим партнерам і благодійникам за підтримку та допомогу! Працюємо разом для Перемоги!

19/09/2022

Життєвонеобхідні медичні засоби для наших захисників! Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) отримав 400 онклюзійних торакальних плівок HyFin chest seals від наших благодійників з США – доктора Андрія Барана та Ukrainian Congress Committee, Capital District of New York Chapter. Дякуємо за допомогу та підтримку нашої спільної справи! Працюємо разом для Перемоги! Слава Україні!

16/09/2022

Координаційний центр підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) звітує про свою роботу за лютий-серпень. У серпні з ініціативою перерахунку заробітку до нас приєдналися нові партнери — група компаній: Будівельна компанія «ВАМБУД», Торгова марка «ВАМ» та мережа дитячих розважальних центрів «ЧУБІ БУМ». Ми отримали підтримку від двох масшабних благодійних спортивних заходів: – Відкритого парного турніру з тенісу серед аматорів, організованого Тенісним клубом «Карпати» – м. Івано-Франківськ за підтримки БФ Українська Єдність; – Забігу Вишиванка IF RUN 2022: благодійний забіг, організованого Біговим клубом Нелі Непорадної на День Незалежності. Разом з військовими провели велику звітну зустріч у Дубовецькій територіальній громаді. Дякуємо партнерам та благодійникам – за надійну підтримку та чудові ініціативи! Не зупиняємося! Працюємо разом до Перемоги!

13/09/2022

Волонтери #SaveUkraineNow (SUN) придбали та передали безкаркасні ноші та евакуаційні стропи для наших захисників.
Разом до Перемоги!

12/09/2022

Новий потужний генератор від #SaveUkraineNow (SUN), придбаний завдяки нашим партнерам — АТ «Прикарпаттяобленерго» уже у військових! Дякуємо, що підтримуєте нас! Працюємо далі для Перемоги!

10/09/2022

Запити від наших захисників постійно змінюються. Із похолоданням знову виникла потреба у обігрівачах та пічках. Нещодавно ми закупили та передали прикарпатським військовим тепловентелятори, масляні обігрівачі, піч з запальником, електричний конвектор, а також — подовжувачі та господарські товари. Працюємо разом для Перемоги!

09/09/2022

Продовжуємо забезпечувати наших захисників найнеобхіднішим — передали військовим автозапчастини та колеса від #SaveUkraineNow (SUN). коментарі! Разом до Перемоги!

08/09/2022

Волонтери Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN) закупили та передали велику партію медикаментів для прикарпатських військових у зону бойових дій. Працюємо далі для Перемоги!

03/09/2022

Координаційний Центр #SaveUkraineNow (SUN) працює завдяки системній підтримці наших постійних партнерів та благодійників. За пів року нам вдалося залучити до співпраці бізнеси, громади, державні установи, громадські організації та благодійні фонди. Значну частину надходжень ми отримуємо від унікальної ініціативи перерахунку одноденного заробітку – так нас підтримують цілі колективи. Ми дякуємо кожному! І продовжуємо залучати нових партнерів до нашої спільної справи. Наші волонтери проводять зустрічі з громадами, працівниками та власниками прикарпатських бізнесів. Якщо ви хочете дізнатися більше про #SaveUkraineNow (SUN) – ми відкриті до спілкування та нових партнерств! Разом до Перемоги!

29/08/2022

10 планшетів, комп’ютерну техніку та комплектуючі передали нашим захисникам. Дякуємо партнерам та благодійникам за підтримку!
Працюємо разом до Перемоги!

26/08/2022

На День Незалежності в Дубовецькій громаді урочисто передали ЗСУ автомобіль, придбаний завдяки ініціативі перерахунку одноденного заробітку. У травні Дубовецька громада першою з органів місцевого самоврядування нашої області почала перераховувати заробіток на батальйони Прикарпаття та стала постійним партнером #SaveUkraineNow (SUN). Дякуємо за довіру і підтримку! Запрошуємо громади, бізнеси та установи Івано-Франківщини приєднуватися і разом підтримувати прикарпатських захисників на передовій! Об’єднуючи наші внески та зусилля ми робимо велику справу разом! Слава Україні!

24/08/2022

Сьогодні у Івано-Франківську пройшов благодійний забіг Вишиванка IF RUN, організований Біговим клубом Нелі Непорадної спільно з партнерами — «Фондом Віктора Вінтоняка», за інформаційної підтримки ГО «Мами Прикарпаття» та за сприяння Івано-Франківської міської ради. Завдяки забігу вдалося зібрати 150 тисяч гривень для Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN). Ці кошти ми спрямуємо на придбання засобів зв’язку для наших військових. Дякуємо організаторам та особисто Нелі Непорадній за таку круту ініціативу! Також дякуємо усім учасникам, що долучилися і підтримали наших захисників — сьогодні для них бігло 218 дорослих та 30 дітей. Слава Україні! Разом до Перемоги!

23/08/2022

6 ретрансляторів Hytera з дуплексерами, антенами та резервним живленням у комплекті для військових! Зустріли довгоочікувану поставку — 6 ретрансляторів Hytera зі всіма необхідними комплектуючими. Вартість одного комплекту становить близько 4000 доларів США. Зв’язок — ретранслятори, ручні та автомобільні рації, антени та дуплексери, а також комплектуючі до них, — є найбільш запитуваним у наших військових. Завдяки підтримці партнерів та благодійників ми продовжуємо купувати засоби зв’язку та передавати їх у зону бойових дій. Разом до перемоги!

22/08/2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) передав нашим прикарпатським захисникам партію оптики, господарських товарів та амуніції. Відправили: – 400 балаклав – 5 біноклів – 5 дальномірів – цвяхи та саморізи. Дякуємо партнерам та благодійникам, що підтримуєте нас! Працюємо далі для перемоги.

19/08/2022

Важлива допомога для прикарпатських захисників — медичні засоби та кровоспинні від Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN) відправилася в зону бойових дій. Дякуємо партнерам та благодійникам! Не зупиняємося і працюємо до перемоги!

18/08/2022

Автозапчастини залишаються однією з найбільш запитуваних позицій для закупівель. Чергова допомога уже в зоні бойових дій! Працюємо далі для перемоги!

16/08/2022

Засоби зв’язку від Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN) уже в наших захисників та захисниць!
Разом до перемоги!

15/08/2022

КНП «Івано-Франківська обласна клінічна лікарня» — новий постійний партнер Координаційного центру #SaveUkraineNow(SUN). Медичний заклад долучився благодійним внеском у сумі 250 тис грн на підтримку батальйонів з Прикарпаття на передовій. Обласна клінічна лікарня — прогресивний медичний заклад, який щорічно обслуговує більше 1 млн пацієнтів. Лікарня є центром впровадження і розвитку передових медичних технологій, інновацій в управлінні, а також науково-практичною базою для кафедр медичного університету та медичного коледжу. Дякуємо колективу закладу та керівнику Остапу Грищуку за довіру! Разом до перемоги!

13/08/2022

Презентуємо звіт Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN) за лютий-липень! У липні до нас доєдналися нові партнери: – з благодійним внеском — КНП Івано-Франківська обласна клінічна лікарня; – з ініціативою перерахунку заробітку — Солотвинська територіальна громада, ТОВ «Прикарпатенерготрейд», Головне управління ДПС в Івано-Франківській області. Пріоритетними позиціями для закупівлі були: засоби зв’язку, автозапчастини, оптика, а також медикаменти. Дякуємо партнерам та благодійникам за підтримку, а волонтерам — за відданість справі! Попереду ще багато роботи! Разом до Перемоги!
Шукайте звіт за посиланням.

12/08/2022

Вітаємо нових постійних партнерів Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN) родинну групу компаній — Будівельну компанію «ВАМБУД», Торгову марку «ВАМ» та мережу дитячих розважальних центрів «ЧУБІ БУМ». Нові партнери приєдналася до ініціативи перерахунку заробітку для прикарпатських військових на передовій. Будівельна компанія «ВАМБУД» працює на ринку нерухомості з 2006 року. Підприємство визнане одним з найвідповідальніших забудовників на Прикарпатті та вважається лідером за якістю будівництва у Івано-Франківську. ТМ «ВАМ» є провідним українським виробником натуральних заморожених напівфабрикатів з 2003 року. Дитячий розважальний центр «ЧУБІ БУМ» — це один з найбільших розважальних дитячих центрів у нашому регіоні та улюблене місце для відпочинку з дітьми у Івано-Франківську. Дякуємо працівникам та засновнику компаній — Миколі Ковальчуку — за вашу підтримку нашої справи! Разом до перемоги!

11/08/2022

Робота Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN) — це близько 100 волонтерів, які є експертами у різних галузях. З перших днів ці люди не шкодують свого часу та роблять максимум для того, щоб допомогти нашим захисникам на передовій і наблизити перемогу. Сьогодні ми знайомимо вас з Віктором Сорокою — координатором напрямку «Зв’язок». Віктор відповідає на найбільш поширені запитання про засоби зв’язку та ділиться досвідом здобутим за 5 місяців в #SaveUkraineNow.

10/08/2022

+3 пташки полетіли на Південь до наших захисників! Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) передав 3 квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo прикарпатським військовим у зону бойових дій. Працюємо разом для перемоги!

09/08/2022

Раді вітати нового постійного партнера Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN) — Головне управління державної податкової служби в Івано-Франківській області. Колектив організації долучився до ініціативи перерахунку заробітку для військових Прикарпаття та зробив благодійний внесок у сумі 295 129,1 грн. Дякуємо працівникам та начальнику установи — Ірині Столярик за підтримку та довіру! Разом до перемоги!

09/08/2022

6 автомобільних радіостанцій Hytera з антенами у комплекті відправилися у наші прикарпатські підрозділи! Ми продовжуємо закуповувати засоби зв’язку для наших захисників! Разом до перемоги!

07/08/2022

90 тисяч гривень на засоби зв’язку для наших захисників – стільки вдалося зібрати на благодійному Відкритому парному турнірі з тенісу серед аматорів, організованому тенісним клубом «Карпати» за підтримки благодійного фонду «Українська єдність». Турнір традиційно проводиться влітку уже 5 років і збирає шанувальників великого тенісу. Цього року організатори вирішили поєднати спорт і добру справу – зібрати кошти для військових та передати їх Координаційному центру #SaveUkraineNow (SUN). Дякуємо учасникам за внески, організаторам та керівнику тенісного клубу «Карпати» – Ігорю Гализі за таку ініціативу! Разом до перемоги!

05/08/2022

Найбільше тішимось, коли вдається закривати потреби прикарпатських захисників у великій кількості! Нещодавно передали 24 автомобільні радіостанції Hytera з антенами в комплекті для наших військових. Це дозволить забезпечити надійну та якісну комунікацію між підрозділами. Працюємо далі для перемоги!

04/08/2022

На початку місяця завдяки АТ «Прикарпаттяобленерго» ми придбали для наших військових рушницю-антидрон Kvertus KVS G6 українського виробництва. Пристрій уже допомагає прикарпатським захисникам знешкоджувати ворожі безпілотні літальні апарати. Тож ділимося фото з зони бойових дій і чекаємо на трофеї!

03/08/2022

5 автомобільних радіостанцій Hytera з антенами та приціл з кріпленням, придбаний за кошти приватного благодійника з Калуша, відправилися у прикарпатський підрозділ в зону бойових дій! Дякуємо за підтримку! Працюємо разом для перемоги!

02/08/2022

Є зв’язок! Зустріли довгоочікувану партію засобів зв’язку для військових з Прикарпаття. 35 ручних та 35 автомобільних радіостанцій Hytera з антенами до них уже у нас і скоро поїдуть у прикарпатські підрозділи на передову. Попереду ще багато роботи! Разом до перемоги!

01/08/2022

Автомобіль для прикарпатських військових від Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN) відправився у зону бойових дій! Працюємо разом для перемоги!

29/07/2022

Ми вже розповідали про ініціативу громадського ресторану Urban Space 100. Його співзасновники вирішили задонатити заробіток закладу, а це 600 000 грн, на підтримку батальйонів Прикарпаття на передовій. Координаційний центр Save Ukraine Now закупив медикаменти з США та передав їх нашим захисникам. Дякуємо гостям та засновникам Urban Space 100 за підтримку! Працюємо далі задля перемоги України!

29/07/2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) закупив і передав інструменти та обладнання для військових 114 бригади тактичної авіації. Працюємо разом для перемоги!

27/07/2022

Запит на автозапчастини не зменшується. Передали нову партію для підрозділів з Івано-Франківщини! Дякуємо благодійникам та партнерам за підтримку! Разом до перемоги!

26/07/2022

Рушниця-антидрон проти ворожих безпілотних літальних апаратів для наших захисників! Завдяки партнерам — ТМ Копійочка — придбали та передали для військових з Прикарпаття рушницю-антидрон. Пристрій блокує сигнал БПЛА на великій відстані. Завдяки рушниці-антидрону безпілотники втрачають зв’язок з супутником та пультом керування, що дає можливість ефективно їх знешкоджувати. Дякуємо партнерам! Продовжуємо працювати далі!

25/07/2022

Три пташки для наших захисників відправилися у зону бойових дій! Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) передав 3 квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo для прикарпатських військових. Вдалого польоту! Працюємо далі для перемоги!

21/07/2022

Вітаємо нового постійного партнера Координаційного центру #SaveUkraineNow(SUN) — компанію «Прикарпатенерготрейд». ТОВ «Прикарпатенерготрейд» — постачальник електроенергії та природного газу, що працює на території всієї України з 2018 року. Колектив компанії вирішив підтримати нас з ініціативою одноденного заробітку! Дякуємо за довіру та щедрий внесок у нашу спільну справу! Разом до перемоги!

20/07/2022

Повторна співпраця — найкращий вияв довіри від партнерів. Уже вдруге нас підтримує Cleveland Maidan Association. Команда Координаційного центру #SaveUkraineNow дякує Cleveland Maidan Association за внесок на купівлю медичних товарів. Разом до перемоги!

18/07/2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) закупив та передав 10 багатофункціональних лазерних далекомірів для прикарпатських військових. Прилади дозволяють визначати відстань до ворожих об’єктів. Разом до перемоги!

15/07/2022

Транспорт у зоні бойових дій постійно зазнає пошкоджень та виходить з ладу. Тож ми продовжуємо закуповувати автозапчастини для наших захисників! Робота триває!

14/07/2022

Якісна амуніція дуже важлива не тільки для безпеки бійців, а й для їхнього комфорту та ефективного виконання бойових завдань. Саме тому Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) далі закуповує тспорядження для військових. Нещодавно передали для наших захисників тактичні рукавиці та наколінники. Працюємо далі!

13/07/2022

На жаль, потреба у ліках і кровоспинних на фронті є постійною. Завдяки підтримці благодійників закупили та передали 10 фельдшерських рюкзаків з медичними засобами та 100 кровоспинних бинтів Celox для 102 бригади. Продовжуємо працювати далі! Разом до перемоги!

12/07/2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) звітує про свою роботу за лютий-червень. Наші благодійники неймовірні! Разом нам вдалося зібрати понад 1 млн 700 тис. доларів для батальйонів Прикарпаття на передовій Найбільш пріоритетні позиції для закупівель на сьогодні: засоби зв’язку; прилади нічного бачення; медичні засоби та кровоспинні; автомобілі та запчастини; господарські товари та інструменти. Ми дякуємо нашим партнерам — прикарпатським бізнесам, територіальним громадам, українським та закордонним організаціям і фондам, а також індивідуальним благодійникам за підтримку! Разом для перемоги!
Звіт шукайте за посиланням.

11/07/2022

Продовжуємо забезпечувати надійним зв’язком наших військових! Закупили та передали на передову 5 цифрових радіостанцій Hytera для окремого кулеметного взводу з Івано-Франківська. Працюємо далі для перемоги!

09/07/2022

Для того, щоб транспорт наших захисників був постійно на ходу, ми закуповуємо та передаємо автозапчастини та комплектуючі.
Відправили нову партію в зону бойових дій.
Дякуємо нашим партнерам та благодійникам, працюємо далі! Разом до перемоги!

05/07/2022

Зв’язок для захисників є одним із наших пріоритетів. Над пошуком, доставкою та налаштуванням засобів зв’язку у Координаційному центрі #SaveUkraineNow(SUN) працює команда логістів і технічних експертів. Нещодавно нам вдалося закупити та передати батальйонам Прикарпаття 70 ручних та 10 автомобільних — з антенами у комплекті — радіостанцій. Додатково — 2 антени та кабель для ретрансляторів, а також — 10 посилених антен для ручних рацій. Дякуємо нашим партнерам та благодійникам за допомогу! Разом до перемоги!

04/07/2022

Налагоджений побут та достойне господарське забезпечення дуже важливі для наших захисників. Саме тому Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) постійно закуповує та передає на передову найнеобхідніше. Так нещодавно ми відправили: – Інструменти та обладнання; – Запчастини та комплектуючі; – Амуніцію – наколінники та тактичні окуляри; – Фурнітуру в асортименті; – Засоби гігієни та побутові товари. Дякуємо благодійникам та партнерам! Разом до перемоги!

01/07/2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) спільно з партнерами закупив та передав 102 бригаді 2 автомобілі швидкої допомоги. Автомобілі будуть використовуватися для евакуації поранених бійців та цивільного населення. Дякуємо нашим партнерам та благодійникам за допомогу. Продовжуємо працювати далі! Разом до перемоги!

29/06/2022

Завдяки американським партнерам – Help Ukraine Foundation LTD – ми змогли передати на передову 1000 турнікетів для наших військових. Help Ukraine Foundation уже не вперше підтримує військових Прикарпаття. Раніше Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) отримав від партнерів 10 рацій і дрон. Дякуємо, що ви з нами! Разом до перемоги!

27/06/2022

Маємо неймовірні новини! Історія з футболкою дійшла до Кріштіану Роналду і сьогодні ми отримали таку реакцію від легендарного футболіста:
“Сподіваюся, що моя футболка з матчу з Україною в 2019 допоможе молодим людям мати краще майбутнє. Хочу привітати Українську Асоціацію футболу з такою акцією. Молюся за мир.” – Кріштіану Роналду.

Дякуємо! Усі кошти з аукціону, а це 70 тис гривень, ми спрямуємо на придбання медикаментів. Разом до перемоги!

27/06/2022

Дякуємо партнерам – благодійній організації United Help Ukraine – за життєво важливу допомогу для наших захисників: 600 індивідуальних аптечок та 800 турнікетів. United Help Ukraine – це благодійна організація створена в США у 2014 році для підтримки українських захисників. Її пріоритетами є медичне забезпечення, гуманітарна допомога вимушено переміщеним особам, допомога пораненим військовим, а також промоційна діяльність з привернення уваги до війни в Україні. Цінуємо вашу довіру та підтримку! Ваша допомога вже на передовій рятує життя!

27/06/2022

Благодійний аукціон завершено! Переможцем став Руслан Карий, який зараз мешкає в США, зі ставкою у 70 тис грн! Руслан є переможцем багатьох благодійних аукціонів на підтримку наших військових. Комана Координаційного центру #SaveUkraineNow(SUN) дякує переможцю та учасникам, а також власнику футболки за наданий лот! Разом до перемоги! Слава Україні!

24/06/2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) вітає нового партнера — ТРЦ ВЕЛЕС. ВЕЛЕС — найбільший торгово-розважальний центр Івано-Франківська, який уже багато років є улюбленим місцем відпочинку прикарпатців. Компанія вирішила доєднатися до #SaveUkraineNow (SUN) і разом допомагати нашим батальйонам на передовій. Дякуємо за ваш внесок! Цінуємо вашу довіру!

23/06/2022

Оголошуємо про старт благодійного аукціону для підтримки наших захисників на передовій! Лот аукціону — футболка з автографом всесвітньо відомого гравця Кріштіану Роналдо підписана на матчі Португалія-Україна, який відбувся 22 березня 2019 року в Лісабоні. Власник лота — 14-річний український школяр Володимир Романчук. Хлопець народився в Івано-Франківську, тож вирішив таким чином зібрати гроші для військових ТрО та ЗСУ з Прикарпаття, які зараз на передовій. Взяти участь в аукціоні та ознайомитися з правилами можна на нашій сторінці у фейсбук. Усі кошти будуть перераховані Координаційному центру SaveUrkaineNow (SUN) та спрямовані на забезпечення батальйонів Прикарпаття на лінії фронту. Зробіть свій внесок у перемогу!

21/06/2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) продовжує допомагати нашим військовим. Придбали і передали для 102 бригади широкоформатний принтер, а також ретранслятор Motorola, для надійного зв’язку. Дякуємо благодійникам та партнерам! Працюємо далі для перемоги!

15/06/2022

АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» — новий партнер Координаційного центру допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN). Компанія підтримує ЗСУ з перших днів: на підприємстві діє волонтерський цех, в якому шиють одяг для військових, працівники здають кров для наших захисників, а також передають допомогу на передову. Дякуємо колективу АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» та голові правління Віталію Шульзі за довіру та внесок у забезпечення прикарпатських батальйонів на передовій! Разом до перемоги!

15/06/2022

Вітаємо нового партнера Координаційного центру підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) — компанію Blago Developer. Blago Developer — це інвестиційно-девелоперська компанія, яка працює на ринку нерухомості Івано-Франківська та області вже більше 20 років. Компанія відома своєю благодійною діяльністю, вирішила доєднатися до #SaveUkraineNow (SUN) та зробити свій внесок у допомогу прикарпатським батальйонам на передовій. Дякуємо колективу компанії та її керівнику Андрію Луцькому за довіру та парнерство! Разом до перемоги!

14/06/2022

Передали для наших бійців чергову партію допомоги від наших надійних партнерів – Української асоціації футболу. Українська асоціація футболу – це всеукраїнська громадська незалежна спортивна організація, яка має на меті забезпечення та сприяння зростанню рівня і масовості футболу в Україні. УАФ відома своїми гуманітарними проектами та благодійною діяльністю. Останні три місяці організація активно допомагає ЗСУ та постійно підтримує Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN). Дякуємо, що ви з нами! Разом до перемоги!

14/06/2022

Вітаємо нового постійного партнера — Дубовецьку територіальну громаду. Працівники органів місцевого самоврядування громади вирішили перерахувати свій дводенний заробіток, а це близько 190 тис. грн Координаційному центру #SaveUkraineNow (SUN).
Дубовецька територіальна громада складається з 15 сіл та має населення близько 7,5 тис людей. Адміністративний центр громади в с. Дубівці.
Дякуємо мешканцям громади та її голові Павлу Андрусяку за підтримку нашої справи! Разом до перемоги!

03/06/2022

Нашим захисникам доводиться спати, де випадає – у господарських будівлях, в казармах, у полі, в окопах або в бліндажах. Саме тому ми в Координаційному центі підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) продовжуємо закуповувати каримати та спальні мішки для військових. Передали чергову партію! Разом до перемоги!

02/06/2022

Вітаємо нових партнерів Координаційного центру підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) — ТМ «Копійочка».
ТМ «Копійочка» — це всеукраїнська мережа магазинів-франшиз товарів для дому та товарів повсякденного попиту, що налічує понад 300 магазинів в дванадцяти областях України. Дякуємо за довіру, підтримку та щедрий внесок на підтримку батальйонів Прикарпаття на передовій! Дякуємо, що ви з нами! Разом до перемоги!

Нагадаємо, що постійні партнери Координаційного центру #SaveUkraineNow (SUN) — це компанії та фонди, які не тільки підтримують нас фінансово, а й беруть активну участь у роботі нашої ініціативи.

01/06/2022

Раді представити нового партнера Координаційного Центру підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) — ТОВ «Карпатнафтохім». ТОВ «Карпатнафтохім» — лідер нафтохімічної промисловості західного регіону. Від початку війни компанія допомагала ЗСУ та підрозділам тероборони. Дякуємо керівництву та колективу підприємства за довіру і фінансову допомогу #SaveUkraineNow. Працюємо разом для нашої перемоги!

30/05/2022

Допомагаємо нашим! Координаційний Центр підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) закупив та передав для батальйону коломийської 10 гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” медикаменти, турнікети, генератори, комп’ютерну техніку, а також господарські матеріали та інструменти. Працюємо далі! Разом до перемоги!

28/05/2022

Два автомобілі для наших захисників. Волонтери Координаційного центру допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) привезли в Україну, переобладнали та перемалювали два автомобілі наших захисників. Авто разом з допомогою уже на передовій! Дякуємо нашим благодійникам, водіям та автомобільним майстрам! Зробіть і ви свій внесок у нашу перемогу.

26/05/2022

Рекордна партія тепловізорів для прикарпатських військових поїхала на передову! Координаційний Центр підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) закупив та передав для прикарпатських батальйонів на передовій велику партію тепловізійних приладів. Всього захисники отримали 40 тепловізорів загальною вартістю 2 739 000 грн. Дякуємо партнерам та благодійникам завдяки яким така закупівля стала можливою! Продовжуємо працювати! Разом до перемоги!

23/05/2022

Представляємо нового партнера Координаційного Центру підтримки військових Прикарпаття SaveUkraineNow – одне з найбільших підприємств нашої області – ПрАТ «Івано-Франківськцемент». ПрАТ «Івано-Франківськцемент» від початку вторгнення допомагало власним працівникам, які захищають Україну в лавах ЗСУ та ТрО. Тепер компанія долучилася до системної підтримки наших батальйонів на передовій та надала #SaveUkraineNow дуже вчасну допомогу у сумі 3 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на забезпезпечення першочергових потреб наших захисників. Дякуємо колективу та керівнику підприємства – Миколі Круцю за підтримку та довіру! Запрошуємо прикарпатських бізнесменів приєднуватися до нас та разом підтримувати наших!

19/05/2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow спільно з партнерами відправив на передову найнеобхідніші медичні матеріали: перев’язувальні засоби – марлю, бинти, стерильні пов’язки, набори для догляду за ранами, стерильні хірургічні рукавиці та шовний матеріал. Дякуємо тим, хто нас підтримує! Продовжуємо робити спільну справу для наших захисників! Зробіть свій внесок у перемогу.

18/05/2022

Тепловізійні прилади дають перевагу над ворогом вночі, тож #SaveUkraineNow провдовжує забезпечувати наших захисників якісною оптикою! Закупили та передали на передову тепловізійні приціли, кріплення з планками Пікатінні, тепловізійні монокуляри та польові біноклі. Дякуємо партнерам та благодійникам за підтримку! Працюємо далі для нашої перемоги!

17/05/2022

Координаційний центр #SaveUrkaineNow продовжує допомагати військовим прикарпатських батальйонів на передовій. Разом з партнерами відправили дрони, польові намети та інший інвентар для наших захисників.
Вдячні благодійникам за допомогу! Зробіть і ви свій внесок у перемогу!

16/05/2022

Надійний зв’язок для наших захисників! Координаційний центр #SaveUkraineNow закупив, доставив та передав нашим батальйонам на передову радіостанції Hytera (VHF) вартістю понад 100 тис євро. Загалом це більше 100 ручних радіостанцій 6,7 та 9 серії, 15 автомобільних — з антенами у комплекті, а також додатково — два ретранслятори з дуплексерами та антенами. Дякуємо благодійникам та продовжуємо працювати для нашої перемоги!

13/05/2022

Волонтери #SaveUkraineNow оперативно закрили великий запит від прикарпатських батальйонів та передали на передову все необхідне для будівництва бліндажів та облаштування укріплень на бойових позиціях – від інструментів, важкого обладнання до господарських матеріалів в асортименті, рукавиць та гумових чобіт, які зараз дуже потрібні нашим захисникам. Окрім цього, ми закупили запчастини, комплектуючі, розхідні матеріали, автомобільні шини та інструменти для ремонту автотехніки. Дякуємо партнерам та благодійниками за допомогу! Продовжуємо робити нашу спільну справу. Зробіть свій внесок у нашу перемогу!

12/05/2022

Знайомтесь з нашими постійними партнерами — командою Благодійного Фонду «Українська Єдність». Організація, яка підтримувала наших захисників з першого дня, тепер регулярно допомагає Координаційному центру #SaveUkraineNow фінансово. Дякуємо, що ви з нами! Постійні партнери #SaveUkraineNow — це бізнеси та організації, які уклали з нами партнерську угоду, допомагають постійно та беруть активну участь у роботі Координаційного центру. Ставайте партнерами, долучайтеся до роботи Центру допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow та робіть свій внесок у перемогу!

09/05/2022

Допомога від Координаційного центру #SaveUkraineNow вже на передовій! Передали оптику, спецодяг, взуття, акумулятори та колеса для вантажних автомобілів нашим захисникам. Окрім цього доповнили вантаж продуктами та предметами першої необхідності. Продовжуємо роботу! Дякуємо партнерам та благодійникам за підтримку! Зробіть і ви свій внесок у перемогу!

06/05/2022

6 автомобілів для ЗСУ! Разом з партнерами та благодійниками Координаційного Центру допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow придбали та доставили в Україну 6 автомобілів для наших захисників. Дякуємо благодійникам за допомогу! Зробіть і ви свій внесок у нашу перемогу!

05/05/2022

Базовими принципами Координаційного Центру допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow з дня його заснування є прозорість та чесність. Сьогодні ми звітуємо перед громадою, партнерами та благодійникими про нашу роботу за ці 2 місяці. Дякуємо кожному, що вірите в нас! Благодійникам – за вашу довіру та підтримку, волонтерам – за ваш час та професійну експертизу, постійним партнерам – за співпрацю та активну участь у діяльності #SaveUkraineNow. Попереду ще багато роботи! Тож, якщо ви або ваша організація хочете долучитися до нас – будемо раді новим партнерам! Приєднуйтеся! Разом до перемоги! 

Звіт за Лютий – Квітень

02/05/2022

АТ «Прикарпаттяобленерго» стало партнером Координаційного центру допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow. Компанія зробила внесок у сумі 5 млн грн у #SaveUkraineNow, який був спрямований на закриття першочергових потреб батальйонів ТРО Івано-Франківської області на передовій. Окрім цього на підприємстві започаткували добровільну ініціативу — «Одноденний заробіток — на армію». Ці кошти також будуть перераховані #SaveUkraineNow. Зробіть і ви свій внесок у перемогу!

29/04/2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow закупив і передав для 102 бригади Територіальної oборони, яка виконує бойові завдання, об’ємний вантаж з допомогою. Одяг, взуття, інструменти, обладнання, інвентар та інше устаткування уже поїхали на передову до наших захисників. Дякуємо нашим благодійникам за те, що підтримуєте роботу #SaveUkraineNow! Українським воїнам потрібна наша допомога! Зробіть і ви свій внесок у перемогу!

28/04/2022

Воїни, які боронять країну, постійно потребують нашої підтримки. Завдяки спільним зусиллям благодійників Координаційний центр #SaveUkraineNow закупив авто швидкої допомоги для Збройних сил України. Окрім авто до військової частини були передані необхідні ліки, ходунки та медичні халати. Робимо все, щоб допомогти медикам і надалі своєчасно та ефективно виконувати свою роботу. Зробіть і ви свій внесок у перемогу!

19/04/2022

Ігор Крицак, організатор Франківського півмарафону, взяв участь у Бостонському марафоні — одному з найстаріших і найпрестижніших бігових марафонів світу, щоби привернути увагу американської спільноти до війни в Україні. Поки люди з усього світу біжать заради нагороди, українці тікають від бомб у рідній країні — з цим меседжем Ігор звертається до політиків і звичайних громадян. Україні потрібна підтримка — фінансова, військова і політична.

Ігор підтримує Координаційний центр #SaveUkraineNow, який трансформує донейти в необхідну амуніцію і обладнання для потреб військових. Зробіть і ви свій внесок в перемогу!

15/04/2022

Спільно з партнерами #SaveUkraineNow вдалось придбати два вантажних автомобілі. Вантажівки пройшли технічний огляд та вже передані у військову частину для потреб ЗСУ. Ними будуть пересуватися наші захисники та захисниці під час ведення бойових дій на відкритій місцевості. Зробіть і ви свій внесок в перемогу!

05/04/2022

Спільно з партнерами і благодійниками #SaveUkraineNow передав майже півтисячі комплектів з амуніцією і життєво-необхідними предметами для батальйону ЗСУ на суму в майже 1 млн. доларів. Кожен комплект складається з бронежилетів 4 ступеню захисту, які пройшли балестичну експертизу, касок, набору одягу і особистих аптечок. Також #SaveUkraineNow передав нашим захисникам тепловізори, генератори та рації з комплектуючими і ретрансляторами. Необхідні кошти вдалось зібрати силами приватних благодійників, організацій і компанії з України та ззакордону.
Зробіть і ви свій внесок у перемогу! #SaveUkraineNow_ЗСУ

29/03/2022

Позашляховик для ЗСУ від компанії SELECT*

Партнери #SaveUkraineNow компанія SELECT* посилюють 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду ЗСУ позашляховиком. Перед передачею військовим, авто пройшло повне технічне обслуговування та було захищене додатковим бронюванням мотору, дверцят і точки для кулеметника. Разом з авто від компанії SELECT*, Координаційний центр #SaveUkraineNow передав на передову і комплект рацій.

25/03/2022

Поставка генераторів для військових

Координаційний центр #SaveUkraineNow організував поставку 12 генераторів для потреб військових Збройних Сил України. 2 дизельні генератори потужністю 6,5 кВА кожен та 10 бензинових генераторів потужністю 2,8 кВт вже передані нашим захисникам. Вони забезпечуватимуть наших воїнів енергією в будь-яких польових умовах. 

Зробіть і ви свій внесок в перемогу!

23/03/2022

Допомагаємо доставити партію ліків від FIFA пораненим

Світова футбольна спільнота FIFA Foundation разом з Українською асоціацією футболу зібрала і доставила до Координаційного центру #SaveUkraineNow цінний вантаж допомоги – ліки, медичні набори, зокрема з дефібриляторами, інші медичні засоби. Вантаж вже відправився до Головного військового клінічного госпіталю в Києві, лікарям, які зараз турбуються про захисників України та постраждалих від бойових дій.

Зробіть і ви свій внесок в перемогу! 

23/03/2022

Допомога військовим в зоні бойових дій

Зібрали нашим військовим допомогу на передову на схід України: каремати, біноклі, прилади нічного бачення, тактичні окуляри, нижня білизна, шкарпетки, індивідуальний обігрів для рук, наколінники, рукавиці, військові сухпайки, а також 2 рюкзаки для військових медиків. Дякуємо за організацію цієї поставки благодійникам Sysak Mariana та Victoria Melnyk зі США та Michal Gromek з Польщі. Доставку вантажу українським військовим здійснили наші неймовірні друзі з Фонду «Повернись живим».

Зробіть і ви свій внесок в перемогу! #SaveUkraineNow

21/03/2022

Вогнегасники для українських захисників

Майже півтисячі вогнегасників поставив нашим захисникам Координаційний центр #SaveUkraineNow. Зокрема, 280 порошкових та 219 вуглекислотних вогнегасників вже передані українським військовим. Порошкові вогнегасники ефективно гасять різні типи пожеж і горіння твердих матеріалів, а вуглекислими забезпечують шлях для евакуації людей. 

18/03/2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow закупив та доставив в Україну засоби зв’язку для наших військових. Ручні та автомобільні радіостанції, ретранслятори і супутнє обладнання закуплено в Польщі, Фінляндії та Данії на суму 115 тис євро. Воно проходить налаштування і невдовзі попрямує до зони бойових дій українським захисникам.

15/03/2022

15 реанімобілів для медчастин ЗСУ рушили в зону війни від Координаційного центру #SaveUkraineNow та партнерів. Спільні зусилля уможливили цю поставку і медичні машини вже дістались пунктів призначення у гарячих точках

13/03/2022

Так, ми всі живемо в ХХІ столітті і комп’ютери – важливий інструмент, який наближає нашу перемогу. За ваші пожертви ми закупили і передали Івано-Франківській Теробороні 10 лазерних ч/б принтерів, 20 ноутбуків та 3 кольорових фабрики друку.

Вони вже працюють на нашу перемогу!

13/03/2022

Навчаємо управляти дронами Івано-Франківську Тро

Завдяки Координаційному центру #SaveUkraineNow ТерОборона Івано-Франківщини тренується управляти дронами. Ми відшукали досвідчених цивільних пілотів, які зайшли в ТРО і тепер несуть службу та навчають колег унікальних навиків. А наші друзі з фонду «Повернись живим» забезпечили технікою. Наша сила – в координації, коли для ефективних рішень достатньо перезнайомити між собою мотивованих людей. Зробіть і ви свій внесок в перемогу!

11/03/2022

Підписано Меморандум про створення Координаційного центру #SaveUkraineNow

7 представників від 7 організацій-засновниць Центру підписали Меморандум про співпрацю. Підписи під документом поставили Голова міста Івано-Франківськ Руслан Марцинків, начальник ТерОборони Прикарпаття полковник Володимир Ярмошук, директорка Бізнес Асоціації Івано-Франківська Оксана Кобрин, директорка Благодійного фонду «Моє місто Івано-Франківськ» Світлана Обідняк, директор Благодійного фонду «Тепле місто» Ілларіон Павлюк, голова правління громадської організації «Металаб» Анна Пашинська, директор Благодійного фонду «Апостол» Іван Осадчук.

Меморандум визначає такі пріоритетні напрямки співпраці: підвищення спроможності Територіальної оборони Івано-Франківської області, популяризація народного спротиву, скоординоване залучення іноземних та українських донорів для отримання гуманітарної допомоги.

07/03/2022

Координаційний Центр #SaveUkraineNow виготовляє й постачає їжаки блокування транспортних шляхів для оборони населених пунктів України.

Ми об‘єдналися з виробниками металевих виробів, щоби забезпечити країну всіма видами оборонних їжаків: як великими протитанковими, виготовленими з металевих швелерів або з уживаних рейок, так і меншими зразками – трикутними з листового металу та їжаками на металевому ланці, які пробивають колеса колісному транспорту.

06/03/2022

Понад 14 фур гуманітарної допомоги від Координаційного центру Save Ukraine Now роз’їхались до епіцентрів бойових дій – до Харкова, Сум та на Південь України.

Вантажі складаються в першу чергу з медикаментів, а також продуктів харчування, та засобів гігієни – базових речах для життя мирних жителів.

03/03/2022

Влада Івано-Франківська, Територіальна оборона Збройних Сил України та громадські активісти міста об’єднали зусилля та запустили Координаційний Центр «Save Ukraine Now».

Ініціаторами створення Центру стали Івано-Франківська міська рада, Платформа «Тепле Місто», Івано-Франківський Драмтеатр ім. Івана Франка, Промприлад.Реновація, Громадська організація “Металаб”, Громадська спілка «Бізнес Асоціація Івано-Франківська» та інші.

Україна, 76004
м.Івано-Франківськ,
Сахарова, 23

Слідкуй за нами тут: